Arama

Y-PLUS

Paragraf

Y-PLUS 1990 yılında kurulan Y-PLUS markası üretici firması Shanghai Friendship, ürettiği kalemtıraş bıçağı kalitesi ile dünyanın önde gelen markaları arasında yerini almıştır. Kalemtıraşın yanı sıra öğrencilerin kullanımı için silgi, cetvel, kurşun kalem, kuru boya ve mum boya üretmektedir.

Üretici pratikliğin yanı sıra sağlıklı olan bambu gibi yeni malzemelerden, kalemtıraş yapımına büyük önem veriyor, ayrıca müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak, yüksek kaliteli nikel kaplamalı bıçak üreterek yaratıcı ve yenilikçi bir strateji izliyor.

Kaliteyi garanti etmek için, bıçak yapımı, plastik enjeksiyon ve montaj dahil tüm işlemler büyük bir titizlikle kontrol ediliyor. Nitelikli teknik personel, gelişmiş üretim teknolojisi ve geniş ürün gamı sayesinde, Y-PLUS kalemtıraşları Avrupa EN71 standardı onaylıdır.

Türkiye pazarına sunduğumuz yüksek kaliteli kalemtıraşlar her öğrencinin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. Hazneli, haznesiz, tek veya çift bıçaklı, yumuşak tutuşlu veya silgili modelleri ile rengârenk bir ürün gamı sizleri bekliyor

Silgi kategorisinde ise her ihtiyaca uygun kokusuz, renkli ergonomik, yaylı ve temel ürünler yer almaktadır.

2016 yılından itibaren yelpaze büyüyor, dayanıklı sert plastik cetveller, birbirinden canlı renkleri ile raflarda yerini almaya başladı. El boyamayan mum boyalar ile tamamladığımızın markamızın misyonu şık tasarımlı, yüksek kaliteli ürünlerimizin kullanırken tüketiciye rahatlık ve eğlence sağlamasıdır.