mynote_banner_669x150-03

MynoteUmur Kırtasiye A.Ş.’nin deneyim ve uzmanlığını yansıtan defter üretimi 1999 yılında başlamıştır. Bugün artık kırtasiye dünyasında önemli bir yer edinmiştir. Mynote markası ile lanse edilen defterlerimiz geniş ürün çeşitliliği ile her yıl yenilenen özgün tasarımlarla okul ürünleri, ofis ürünleri, koleksiyon ürünler ve lisanlı ürünler kategorilerinde çok büyük bir tüketici kitlesine ulaşmayı başararak, her geçen yıl pazar payını biraz daha arttırmaktadır.

Tüketicilerin sürekli yenilenen ihtiyaçlarını ve kalite beklentilerini göz önünde bulunduran mynote markası modern üretim tesislerinde, teknolojinin sağladığı tüm olanaklar kullanılarak daima en iyiye ulaşmayı hedeflemektedir.
Defterden bloknota ve ofis ürünlerini kapsayan koleksiyon’da firmamızın hammadde alanındaki etkinliği de büyük rol oynamaktadır.

Defterin Türkiye’deki Adı
Küçük yaşlarda, kalem tutmaya başlar başlamaz tanışırız kağıt ve defterle. Karalamalarımız anlam yüklediğimiz resimlere dönüşür zamanla. Harfler kelimeleri, kelimeler cümleleri kovalar sırayla. Dört işlemle en karmaşık problemleri çözeriz. Dünyayı keşfedip anılarımızı yazarız. Duygularımızı anlatırız satır satır. İşte böyledir defterin hayatımızdaki yeri.

1994 yılında okul defteri ile başlayan mynote marka serüvenimiz bugün defterden bloknota, dosyalama ürünlerinden okul etiketine kadar zengin bir ürün yelpazesine dönüştü.Modern üretim parkurumuzun yer aldığı İstanbul’daki üretim tesislerimizde ürettiğimiz defterlerimiz, bloknotlarımız, resim defterlerimiz, okul etiketlerimiz tüm Türkiye’deki binlerce Kırtasiye satış noktasında tüketicilerimizle buluşuyor.Çocuklar ve gençler sevdikleri kahramanları, karakterleri ve tasarımları mynote markalı ürünlerimizde bulabiliyorlar. Hello Kitty,Batman, Superman, Minnie Mouse, Mickey Mouse, Jurassic World,Animal Planet,Snoopy, Smiley, Looney Tunes,Sponge Bob,Susam Sokağı ve Hallmark lisasnlarının resim defterleri, müzik defterleri, kutu klasörler, ambalaj kağıtları ve daha bir çok üründe sevenleri ile buluşuyor. mynote defterlerimizi de pratik, sade, şık ve modern tasarımları ve plastik spiral, dayanıklı kapak gibi özellikleri ile öğrencilerin, gençlerin ve ofis çalışanlarının kullanımına sunuyoruz.