Uzun yıllardır Türkiye’de temsil ettiğimiz ve kendi üretimimiz olan markaların tüm ürünleri, Türkiye ve Avrupa’da geçerli tüm yasa ve yönetmeliklere ve ürün güvenliği standartlarına uygun olduğunu beyan ederiz.

Marka bazında uygulanan testler aşağıdaki gibidir;

  • REACH kapsamında üretim yapan STABILO markası ürün güvenliğini garanti eden bir Alman markasıdır. REACH, çevre ve insan sağlığını kimyasal kullanımdan yüksek düzeyde korumaya sağlayan Avrupa birliği mevzuatıdır.
  • UHU Avrupa Birliği normlarında üretim yapan, her yıl İntertek, TÜV, SGS ve dermatest tarafından test edilen bir Alman markasıdır. UHU çocuklara yönelik solventsiz ürünleri ile ön plana çıkmaktadır.
  • Bir Japon markası olan PILOT, her yıl STABILO ve UHU gibi bağımsız araştırma kuruluşu Intertek tarafından teste tabi tutularak insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermediğini garanti eder.

kalite-anlayisi-belgeler

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası

Kurumsal bir endüstri firması olarak Umur; şirket bilgi varlıklarının güvenliğini korumayı ve iş süreçlerindeki kesintileri minimize etmeyi ilke etmiştir. Bu kapsamda Umur yönetimi gerekli kaynakları ayırmayı taahhüt eder.
Umur Kırtasiye Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası dokümanına ulaşmak için tıklayınız.