Müşteri Danışma Hattı 444 49 94

Haber ve Duyurular

2018 Yeni Ürünler Bölge Lansmanlarımız Gerçekleşti

Temsilcisi olduğumuz markaların yeni ürünleri, kendi markalarımızın inovatif tasarımları, yeni lisanslarımız ve oyuncak kategorimizdeki ürünlerle 26-28 Ocak-Adana , 2-4 Şubat- İzmir ve 9-11 Şubat tarihlerinde Bursa’da ürün lansmanlarımızı gerçekleştirdik.

 • Permalink Gallery

  STABILO – Craft and Arts ve UHU olarak Özel Okullar Tercih Fuarındaydık!

STABILO – Craft and Arts ve UHU olarak Özel Okullar Tercih Fuarındaydık!

24-25 Şubat 2018 tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleştirilen OTF Özel Okul Tercih Fuarı ve Eğitim Zirvesinde STABILO- Craft and Arts ve UHU ürünlerimizle yer aldık. Anaokulundan ilköğretim ve liseye, kurs ve sanat spor merkezlerinden her düzeyde eğitim kurumu arayışı içerisinde olan öğrenci ve velileri eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumlar ile buluşturan ve bu yıl ilki düzenlenen zirvede veliler ve okullar iki gün boyunca hem erken kayıt avantajları ile okul tercihlerini yaptı hem de OTF Eğitim Zirvesi’nde ünlü eğitmenlerle gündemdeki konularla ilgili bilgi sahibi oldular. Öğrenci ve velilere destek olmak amacıyla çıkılan bu yolda “Tercihiniz Geleceği Belirler!” mottosuyla hareket ederek markalarımızla destek olduğumuz için mutluyuz.

 • Permalink Gallery

  Ortadoğu’nun En Büyük Kırtasiye Fuarı Paper World Dubai’de Umur Kırtasiye Standımızla yer aldık,

Ortadoğu’nun En Büyük Kırtasiye Fuarı Paper World Dubai’de Umur Kırtasiye Standımızla yer aldık,

27 Şubat – 1 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleşen Paperworld fuarındaydık.

42 ülkeden 313 uluslararası katılımcının yer aldığı fuarda 93 ülkeden 6443 ticari alıcıya sunulan ürünlerimiz başarıyla sergilendi.

 • Permalink Gallery

  Dünyanın Kırtasiyesini İş Ortaklarımızla Buluşturduk.

Dünyanın Kırtasiyesini İş Ortaklarımızla Buluşturduk.

21 -25 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuarcılık tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği İş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Türkiye’den 330 marka , 253 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşti.

2018 yılında pazara sunduğumuz yeni ürünlerimizi, portföyümüze giren yeni tasarımlarımızı , farklı lisanslardan oluşan kağıt ürünlerimizi ve yeni marka çantalarımızı tüm ihracat müşterilerimiz, bayilerimiz, perakende noktalarımız ve iş ortaklarımızla paylaşma fırsatı bulduk.

2018 yılında da 465m2’lik standımızda beş gün boyunca ağırladığımız 1.400’ün üzerindeki ziyaretçilerimizle bir çok yeniliği paylaşabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz

STABILO 3D Colors Uygulaması ile Çizimler Canlanıyor

STABILO 3D Colors uygulaması ile birlikte gerçekleştirdiğimiz boyama etkinliklerinde çocuklarımız hayallerini ekranlarda canlandırdı. Çocuklarımızın beğeni ile karşıladığı etkinliklerimizi önümüzdeki günlerde farklı okullarda yapmaya devam edeceğiz.

Siz de çizimlerden istediğinizi boyayabilir ve 3D Colors deneyimini yaşayabilirsiniz.

Boyama sayfalarını indirmek için stabilo.com/3dcolors sayfasını ziyaret ediniz.

stabilo-3d-colors_04


stabilo-3d-colors_01


stabilo-3d-colors_02


stabilo-3d-colors_03

Umur Kırtasiye 2017 Yeni Ürünler Lansmanı Gerçekleşti

17-21 Ocak 2017 tarihleri arasında Marriott Hotel Asia İstanbul’da gerçekleşti.

Temsilcisi olduğumuz STABILO, PILOT, UHU, Durable, Y-Plus, Arofol ve kendi markalarımız olan Mynote, Umix, Craft and Arts, Trendix ve Notix’in yeni ürünlerini lansmanımıza katılan perakendeci iş ortağımız ile paylaşma fırsatı bulduk.

2017 Yeni Ürünler Lasmanımız ile iş ortaklarımızla, kırtasiye alanına sunduğumuz bir çok yeniliği paylaşmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Türkiye Genelindeki Okullarda 10 Kasım’ı Andık

10 Kasım okul etkinliklerinde Craft and Arts, STABILO, UHU ve Artwork markaları ile yer aldık. Güvenilir ürünlerimizle 10 Kasım panoları yapan öğrenciler unutulmayacak ortak projelere imza attılar.

umurkirtasiye_10_kasim_02

Çocuklarımızın Gülen Yüzü Olmaya Devam Ediyoruz

Öğretmenlerimizin çağrılarına kulak verip Mynote marka defterlerimizle öğrencilerimizi gülümsetmeye, eğitim hayatlarına destek olmaya devam ediyoruz.

umurkirtasiye_okul_yardimi_02

Zincir Mağazalarda Okula Dönüş Sezonuna Hazırız

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin en büyük zincir mağazaları olan CarrefourSA, Real, Metro GrossMarket, Özdilek, Tesco Kipa ve Migros mağazalarında tüm markalarımızla yer alıyoruz.

Mağazalarda sağlanan yüksek görünürlülük ve sergileme ile tüm ürünlerimiz tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

umur-zincir-magazalar-okula-donus-2

 

Yer Aldığımız Mağazalar; Acıbadem CarrefourSA, Adana CarrefourSA, Adana Metro GrossMarket, Adana Real, Konyaaltı Metro GrossMarket, Batıkent Metro GrossMarket, Bayrampaşa CarrefourSA, Bursa Nilüfer Metro GrossMarket, Cepa CarrefourSA, Güneşli Metro GrossMarket, Haramidere CarrefourSA, İçerenköy CarrefourSA, Kağıthane Metro GrossMarket, Kayseri Metro GrossMarket, Kozyatağı Metro GrossMarket, Maltepe Park CarrefourSA, Mamak Metro GrossMarket, Mersin Metro GrossMarket, Merter Carrefoursa, Adana 5M Migros, Akbatı 5M Migros, Beylikdüzü 5M Migros, Eryaman 5M Migros, İstinye 3M Migros, Manisa 5M Migros, Silivri 5M Migros, Torium 5M Migros, Vialand 3M Migros, Ataevler Özdilek, Bolu Özdilek, Eskişehir Özdilek, Gemlik Özdilek, İnegöl Özdilek, İzmir Özdilek, Kocaeli Özdilek, Yalova Özdilek, Pendik CarrefourSA, Sefaköy CarrefourSA

 • Permalink Gallery

  Ürünlerimiz Okula Dönüş Sezonunda EATALY’de Yer Aldı

Ürünlerimiz Okula Dönüş Sezonunda EATALY’de Yer Aldı

eataly-logo-kKırtasiye kategorisinde tek firmayla çalışan Eataly okula dönüş sezonu için STABILO – UHU – Craft and Arts ve Mynote‘dan oluşan zengin ürün yelpazesini satışa sundu.