Müşteri Danışma Hattı 444 49 94

Haber ve Duyurular

STABILO 3D Colors Uygulaması ile Çizimler Canlanıyor

STABILO 3D Colors uygulaması ile birlikte gerçekleştirdiğimiz boyama etkinliklerinde çocuklarımız hayallerini ekranlarda canlandırdı. Çocuklarımızın beğeni ile karşıladığı etkinliklerimizi önümüzdeki günlerde farklı okullarda yapmaya devam edeceğiz.

Siz de çizimlerden istediğinizi boyayabilir ve 3D Colors deneyimini yaşayabilirsiniz.

Boyama sayfalarını indirmek için stabilo.com/3dcolors sayfasını ziyaret ediniz.

stabilo-3d-colors_04


stabilo-3d-colors_01


stabilo-3d-colors_02


stabilo-3d-colors_03

Umur Kırtasiye 2017 Yeni Ürünler Lansmanı Gerçekleşti

17-21 Ocak 2017 tarihleri arasında Marriott Hotel Asia İstanbul’da gerçekleşti.

Temsilcisi olduğumuz STABILO, PILOT, UHU, Durable, Y-Plus, Arofol ve kendi markalarımız olan Mynote, Umix, Craft and Arts, Trendix ve Notix’in yeni ürünlerini lansmanımıza katılan perakendeci iş ortağımız ile paylaşma fırsatı bulduk.

2017 Yeni Ürünler Lasmanımız ile iş ortaklarımızla, kırtasiye alanına sunduğumuz bir çok yeniliği paylaşmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Türkiye Genelindeki Okullarda 10 Kasım’ı Andık

10 Kasım okul etkinliklerinde Craft and Arts, STABILO, UHU ve Artwork markaları ile yer aldık. Güvenilir ürünlerimizle 10 Kasım panoları yapan öğrenciler unutulmayacak ortak projelere imza attılar.

umurkirtasiye_10_kasim_02

Çocuklarımızın Gülen Yüzü Olmaya Devam Ediyoruz

Öğretmenlerimizin çağrılarına kulak verip Mynote marka defterlerimizle öğrencilerimizi gülümsetmeye, eğitim hayatlarına destek olmaya devam ediyoruz.

umurkirtasiye_okul_yardimi_02

Zincir Mağazalarda Okula Dönüş Sezonuna Hazırız

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin en büyük zincir mağazaları olan CarrefourSA, Real, Metro GrossMarket, Özdilek, Tesco Kipa ve Migros mağazalarında tüm markalarımızla yer alıyoruz.

Mağazalarda sağlanan yüksek görünürlülük ve sergileme ile tüm ürünlerimiz tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

umur-zincir-magazalar-okula-donus-2

 

Yer Aldığımız Mağazalar; Acıbadem CarrefourSA, Adana CarrefourSA, Adana Metro GrossMarket, Adana Real, Konyaaltı Metro GrossMarket, Batıkent Metro GrossMarket, Bayrampaşa CarrefourSA, Bursa Nilüfer Metro GrossMarket, Cepa CarrefourSA, Güneşli Metro GrossMarket, Haramidere CarrefourSA, İçerenköy CarrefourSA, Kağıthane Metro GrossMarket, Kayseri Metro GrossMarket, Kozyatağı Metro GrossMarket, Maltepe Park CarrefourSA, Mamak Metro GrossMarket, Mersin Metro GrossMarket, Merter Carrefoursa, Adana 5M Migros, Akbatı 5M Migros, Beylikdüzü 5M Migros, Eryaman 5M Migros, İstinye 3M Migros, Manisa 5M Migros, Silivri 5M Migros, Torium 5M Migros, Vialand 3M Migros, Ataevler Özdilek, Bolu Özdilek, Eskişehir Özdilek, Gemlik Özdilek, İnegöl Özdilek, İzmir Özdilek, Kocaeli Özdilek, Yalova Özdilek, Pendik CarrefourSA, Sefaköy CarrefourSA

  • eataly-umur-okula-donus
    Permalink Gallery

    Ürünlerimiz Okula Dönüş Sezonunda EATALY’de Yer Aldı

Ürünlerimiz Okula Dönüş Sezonunda EATALY’de Yer Aldı

eataly-logo-kKırtasiye kategorisinde tek firmayla çalışan Eataly okula dönüş sezonu için STABILO – UHU – Craft and Arts ve Mynote‘dan oluşan zengin ürün yelpazesini satışa sundu.

STABILO Instagram’da 10.000 Takipçiyi Kutluyor!

STABILO’nun renkli dünyasını sevenleriyle buluşturduğumuz STABILO Instagram hesabı 10.000 takipçiyi kutluyor. Tüm STABILO severleri Instagram hesabımızı takip etmeye çağırıyoruz.

Art Work Büyük Beğeni Topladı

Sanatsal ürünler kategorisinde iş ortaklarımıza yeni sunduğumuz Art Work markamız, kaliteli ürün yelpazesi ve çeşitliliği ile büyük beğeni topladı.

  • haberler-turkishwin-campuswinners-workwithyourcareermap-atolyesi-gerceklesti
    Permalink Gallery

    CampusWINners ile “Work with your Career Map” Atölyesini Gerçekleştirdik

CampusWINners ile “Work with your Career Map” Atölyesini Gerçekleştirdik

Destekçisi olduğumuz Turkishwin CampusWINners ağı CampusWIN Learning Circle projesi için Seray Nasırlı ile Umur yönetim ofisi konferans salonunda 24 Aralık Perşembe günü “Work with your Career Map” başlıklı atölyeyi gerçekleştirdiler.

2016 Yeni Ürünler Lansmanı İstanbul’da Gerçekleşti

2016 yılında pazara sunduğumuz yeni ürünlerimizi ve markalarımızı lansman toplantımıza katılan çok sayıda perakendeci iş ortağımız ile paylaşma fırsatı bulduk.

Lansmanımızda temsilcileri olduğumuz Dünya’nın lider markaları STABILO, Pilot, UHU, Durable, Y-Plus, Arofol ve kendi markalarımız olan Mynote, Umix, Notix, Craft and Arts ve Trendix’in yeni ürünlerini sunduk.