disney-by-samsonite-banner_669x150-v2-04

Samsonite, Haziran 2014 tarihi itibariyle Disney ile global lisans sözleşmesi yapmış bulunmaktadır.

Anlaşma gereği Samsonite, Global olarak tüm Disney, Marvel ve Star Wars lisanslı çocuk ve yetişkin kategorisi ürünlerini geliştirmek ve dağıtmak için yetkili konuma gelmiştir.

Disney by Samsonite, dünyanın en iyi ikilisini bir araya getirerek Samsonite’ın son teknoloji ürünleri ile Disney’in büyülü dünyası arasında mükemmel bir sinerji sağlıyor.

Aileler, PVC içeriği bulunmayan Disney by Samsonite okul çantalarıyla çocuklarını okula Samsonite markasının kusursuz geçmişini paylaşan dayanıklı ve güvenli çantalar ile gönderdiklerini bilerek endişelerini geride bırakıyor. Yetişkinleri ve aynı şekilde çocukları da memnun eden Disney by Samsonite koleksiyonu, en minik öğrenciye bile hitap eden uygun fiyatlı ve emniyetli ürünleri ile çocuklara okul çantaları alınmasını kolaylaştırıyor.

Ergonomik ve yansıtıcı detayların ön plana çıkarıldığı Disney by Samsonite koleksiyonunda çocuklar için; Frozen, Mickey & Minnie Mouse, Star Wars, the Disney Princesses, Disney/Pixar Cars, Disney Planes, Marvel’s Spider-Man ve The Avengers dahil olmak üzere en sevilen karakterler ön plana çıkmaktadır.

Disney by Samsonite markalı lisanslı ürünlerin kırtasiye kanalı dağıtımı, Umur Kırtasiye San. ve Tic. A.Ş. tarafından yapılmaktadır.